[vc_row css_animation=““ row_type=“row“ use_row_as_full_screen_section=“no“ type=“full_width“ angled_section=“no“ text_align=“left“ background_image_as_pattern=“without_pattern“][vc_column width=“5/6″][vc_zigzag color=“sandy_brown“][vc_column_text]

NÁŠ TIP NA ORIGINÁLNÍ DÁREK Z NAŠEHO VINAŘSTVÍ KARLÍK A PENZIONU ŠARDICE

 

Součástí výrobního programu našeho vinařství je kromě vína i produkce nealkoholických přírodních hroznových moštů (100% šťáva bez aditiv) a rozinkového vína („slámového“). Vše je vyrobeno s maximálním podílem ruční práce a lásky k našemu kraji.

 

Speciální archívní edice ROZINKOVÉHO VÍNA („SLÁMOVÉHO“) odrůdy Chardonnay 2016. Toto víno je vyrobeno z výběrových hroznů sklízených ručně, uložených v jedné vrstvě na slámě po dobu 4 měsíců. Po přirozeném vysokém úbytku vody jsme ze vzniklých rozinek pomalu lisovali hustý nektar a po dalších několika měsících pečlivé práce jsme pro vás nalahvovali tuto jedinečnou a originální specialitu našeho vinařství. Více info a fotogalerie výroby zde.

 

HROZNOVÉ odrůdové MOŠTY vyrábíme s čerstvě vylisované šťávy ihned po sklizni hroznů během podzimního vinobraní. Vysoce kvalitní výběrové mošty naší produkce jsou velmi lahodné, neobsahují žádné jiné přidané složky, např. cukr či jiná sladidla, aromata, barviva, jablečnou šťávu apod. Mošty lze ředit vodou dle vlastní chuti.

V letošním roce jsme pro mošty zvolili odrůdu Dornfelder, Zweigeltrebe a Ryzlink vlašský. Mošt má delikátni chuť a typickou ovocnou vůni jednotlivých odrůd.  Mošty jsou lahvovány výhradně v kvalitních skleněných obalech o objemu 0,5 l a 0,75 l.

Veškeré naše výrobky jsou dostupné v Penzionu Šardice / Vinařství Karlík. Možno objednat i emailem na info@vinokarlik.cz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/6″][image_with_text image=“17172″][/image_with_text][/vc_column][/vc_row]