Nealkoholické hroznové mošty

Hroznové odrůdové mošty vyrábíme z čerstvě vylisované šťávy z výběrových odrůdových hroznů a to ihned po sklizni během podzimního vinobraní. Výběrové mošty naší produkce jsou velmi lahodné, neobsahují žádné jiné přidané složky, např. cukr či jiná sladidla, aromata, barviva, jablečnou šťávu apod. Mošty lze ředit vodou dle vlastní chuti. Obsažený nefiltrovaný sediment je znakem přírodního původu.

V naší nabídce máme mošty z odrůdy Dornfelder a Zweigeltrebe.  Mošty jsou lahvovány výhradně v kvalitních skleněných obalech o objemu 0,5 l a 0,75 l.

Možno zakoupit osobně ve Vinařství Karlík/Penzion Šardice nebo v e-shopu. V případě volby dodání dopravní společností (Top Trans) lze láhve koupit v násobcích 6ks (posíláme v kartonech pro 6 lahví).

Ocenění: Nealkoholické výrobky naší výroby (Hroznové mošty a hroznové želé) byly oceněny známkou Regionální potravina a Zlatá chuť jižní Moravy.

Naše výrobky se objevily v pořadu Kluci v akci, kdy díl s Regionální potravinou byl natáčen ve sklepních prostorech našeho vinařství a penzionu. Ke zhlédnutí zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-kluci-v-akci/1137-recepty/1320-cibulove-chutney-s-hroznovym-zele/